Lot 59
Nazomerveiling - augustus 2018
S. Verhoeven (20e eeuw)

Een oceaanstomer in de haven, waarschijnlijk Rotterdam

rechtsonder get.

olieverf op doek, 49x74 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600