Lot 55
Nazomerveiling - augustus 2018
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

De Grote Markt te Brussel

rechtsonder get. en annotatie en gedateerd 'Brussel 17 juli '51'

aquarel, 52x38 cm

€ 500,00
€ 700,00