Lot 32
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Duinlandschap

onduidelijk gesigneerd, gedateerd '1862' (rechtsonder)

olieverf op doek, 28.5x37 cm (in lijst: 44x52 cm)

Conditie: craquelé en doordrukking van het spieraam, verder in goede staat

€ 80,00
€ 120,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90