Lot 50
Nazomerveiling - augustus 2018
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)

Portret van figuur in oker jas

linksonder get. en gedateerd 1908

olieverf op doek, 33x25 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70