Lot 49
Nazomerveiling - augustus 2018
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Portret van de schilder Willem Alexander Knip

linksboven get. en gedateerd '26

olieverf op paneel, 42,5x32 cm

Herkomst:
-Collectie Mr. J. v.d. Putten, Oegstgeest, rond 1974.

€ 1.000,00
€ 1.200,00