Lot 705
Post-War & Contemporary Art and Design ONLINE
Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

Het rode bootje

gesigneerd en gedateerd '82 (rechtsboven) en gesigneerd, betiteld en gedateerd '12-11-79/15-5-82 (op achterzijde)

olieverf op doek, 65x65 cm

Provenance: Verworven bij Smelik & Stokking Galleries, Den Haag, door de huidige eigenaar.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600