Lot 44
Nazomerveiling - augustus 2018
Jacobus Bijtel (1893-1983)

Moeder en kind met accordeon

gesigneerd 'J Bijtel' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 44x34 cm (met lijst: 63x53 cm)

€ 200,00
€ 300,00