Lot 43
Nazomerveiling - augustus 2018
Toon Kelder (1894-1973)

'Kaartspelers' / Card players

rechtsonder get.

olieverf op doek, 130,5x169 cm

Herkomst:
-W.F. Selderbeek, verworven direct van de kunstenaar.
-Veiling Moder Art, Christie's Amsterdam, 9 Juni 2015, lot 105.
-Privé collectie, Nederland.

Tentoonstelling:
-Stedelijk Van Abbe Museum, Eindhoven, inv. no. 29, collectie W.F. Selderbeek, Beethovenstraat, Amsterdam (etiket aan achterzijde).
-‘Sluijters, Gestel, Kelder: de passie van verzamelaar Wim Selderbeek’, Stedelijk Museum Alkmaar, 18-02 – 20-08-2017.

Literatuur:
-K. van der Geerd, ‘Sluijters, Gestel, Kelder: de passie van verzamelaar Wim Selderbeek’, tentoonstellings catalogus 2017, ill. p. 25.

€ 2.000,00
€ 3.000,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500