Lot 10
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Jacob Glaudianna de Haan (1824-1901)

Zeilboot onder Nederlandse vlag voor de kust

gesigneerd 'JG de Haan F' (linksonder)

olieverf op paneel, 17,5x27 cm (met lijst: 35x45 cm)

Jacob de Haan werd geboren in Den Haag in 1824 en overleed hier in 1901. Hij woonde en werkte in Den Haag. Deze amateurschilder en tekenaar was in 1847 leerling van Andreas Schelfhout.

Conditie: oppervlaktevuil en vergeeld, verder in goede staat