Lot 38
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Johannes Weiland (1856-1909)

Vrouw met baby

gesigneerd 'J Weiland' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 41x20 cm (met lijst: 52x30 cm)

Conditie: ouderdomscraquelé over het hele paneel, verder in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280