Lot 725
Post-War & Contemporary Art and Design ONLINE
Lotti van der Gaag (1923-1999)

gesigneerd en gedateerd '66 (middenonder)

gemengde techniek op papier, 55,5x32 cm (met lijst:71x47 cm)

Conditie: papier gebruind en met bruine vlekjes, vouwen en kleinere beschadigingen in het papier; voornamelijk in de hoeken

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 100