Lot 140
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Herman Moerkerk (1879-1949)

Op de bloemenmarkt

rechtsonder get. en gedateerd '36

olieverf op doek, 150x117 cm

€ 800,00
€ 1.200,00