Lot 42
Nazomerveiling - augustus 2018
Wim Burger (1913-1999)

Slapend dorp

linksonder gesigneerd en gedateerd 'wim burger 1973' (linksonder) en betiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 59x49 cm

€ 300,00
€ 400,00