Lot 40
Nazomerveiling - augustus 2018
Thierry Rijkhart de Voogd (1944-1999)

'Hinkelbaan'

rechtsonder get. en in dorso get., gedateerd 1980 en getiteld.

olieverf op doek, 50x50 cm

Literatuur: Anna Wagner, 'Thierry Rijkhart de Voogd schilder', Zutpen 1982, afb. nr 34 op p. 60.

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260