Lot 21
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Lambertus Lingeman (1829-1894) (2x)

Figuurstudie van man; Figuurstudie van vrouw

De eerste gesigneerd 'L Lingeman' (rechtsonder); De tweede gesigneerd en gedateerd 'L Lingeman 1855' (linksonder)

beide potlood en waterverf op papier, 19,5x12,5 cm, 20x12,5 cm (in lijst: 32x24,5 cm)

Conditie: Beide werken zijn enigszins verkleurd, verder in goede conditie