Lot 99
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Hendrikus Mattheus Horrix (1845-1923)

Buurpraatje bij bruggetje over de sloot, Zeeland

rechtsonder get. en gedateerd '70

olieverf op doek, 66x46 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00