Lot 38
Nazomerveiling - augustus 2018
Ronald de Bloeme (1971)

gesigneerd en gedateerd 'de Bloeme '98' (rechtsonder) en gesigneerd, getiteld en gedateerd (op de stretcher)

beschilderde geassembleerde postzakken, zonder lijst 216x198 cm

Tentoonstelling: - Rotterdam, Galerie Delta, 'Ronald de Bloeme', 27.5. - 17.6. 2000. Literatuur:'Ronald de Bloeme - Worldwide', Vice Versa Verlag (uitg.) tentoonstellingscatalogus Künstlerhaus Bethanien Berlijn, 31.05.01-17.06.01, afb. in kleur op p. 33.

€ 500,00
€ 700,00
€ 230,00

Hamerprijs: € 230