Lot 36
Nazomerveiling - augustus 2018
David Kouwenaar (1921-2011)

'De Europeaan'

rechtsonder get. 'f David' en gedateerd 1.1955

olieverf op doek, 100x80 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200