Lot 32
Nazomerveiling - augustus 2018
Benjamin Prins (1860-1934)

'De Dam'

rechtsodner get. en gedateerd 1903

olieverf op board, 25x34,5 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375