Lot 24
Nazomerveiling - augustus 2018
Arie Johannes Zwart (1903-1981)

'Voorjaar'

rechtsonder get., in dorso getiteld en gedateerd 1927.

olieverf op doek, 48x68 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850