Lot 13
Nazomerveiling - augustus 2018
Marguerite Antoine (1907-1988)

Pierrot

linksonder gesigneerd

olieverf op doek, 145x113 cm (met lijst: 151x119 cm)

€ 400,00
€ 600,00