Lot 6631
Oktober veiling 2014
Constance Wibaut (1920-2014)

Circa twintigtal tekeningen met historische kostuums, deels gesigneerd en deels gedateerd rond 1960

33x21 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30