Lot 11
Nazomerveiling - augustus 2018
K. Uspenskaya (1922)

Meisje schilderend in een roeiboot

linksonder get. Tevens in dorso get., getiteld in Cyrilisch schrift en gedateerd 1980.

olieverf op doek, 93x99 cm

Veiling: Venduehuis der Notarissen Den Haag, 1 sept. 1994, lot 248

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300