Lot 79
Nazomerveiling - augustus 2018
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Tropische vissen in aquarium

linksonder gemonogrammeerd

olieverf op doek, 39x62 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800