Lot 10
Nazomerveiling - augustus 2018
Willy Rieser (1927)

Haven van Amsterdam

rechtsonder get. en in dorso gedateerd 1967

olieverf op doek, 98x179 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650