Lot 8
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Schepen voor de stad Dordrecht

olieverf op paneel, 71x106 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500