Lot 7
Nazomerveiling - augustus 2018
Ferry Slebe (1907-1994)

Kustlandschap met dreigende lucht

rechtsonder get. en gedateerd 1939

olieverf op board, 99x121 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300