Lot 5
Nazomerveiling - augustus 2018
Oscar Johan Alfred Mendlik (1871-1963)

'Wegloopende golven in de Middellandse Zee'

linksonder get.

olieverf op paneel, 32x43 cm

Herkomst:
-E.J. van Wisselingh & Co., Amsterdam, no. 659 (oud etiket aan achterzijde)

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000