Lot 3
Nazomerveiling - augustus 2018
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Afgemeerde vissersboten bij de kust van Lynmouth, Engeland

Te dateren rond 1910.

aquarel en gouache op papier, 37x57 cm

Herkomst:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 19 oktober 1993, lot 323.

€ 400,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350