Lot 2
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Vissersboten op woelig water

olieverf op doek, 29,5x39,5 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350