Lot 1
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Vissersboten bij een havenhoofd

olieverf op doek, 35,5x45,5 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500