Lot 63
Najaarsveiling 2014
Anton Karssen (1945)

IJsvermaak bij koek en zopietent

linksonder get. en gedateerd '77

olieverf op doek, 78x98 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00

Startbod: € 2.000