Lot 49
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
U. Caputo (circa 1900)

Een bergmeer

gesigneerd 'U. Caputo' (rechtsonder)

olieverf op doek (zonder lijst), 36x61 cm

Conditie: oppervlaktevuil en verfverlies langs de randen

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100