Lot 48
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Jan van Essen (1854-1936)

Bomschuiten op het strand

gesigneerd 'Jan van Essen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22x32,5 cm (met lijst: 35x46 cm)

Conditie: craquelé over het gehele werk, enkele retouches aan de wolkenpartij rechts

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140