Lot 27
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Jacob Taanman (1836-1923)

Schevenings buurtje

gesigneerd en gedateerd 'J. Taanman/1905' (rechtsonder)

olieverf op doek, 37x50 (met lijst: 48x61 cm)

Conditie: goede conditie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260