Lot 31
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Een duinlandschap

gesigneerd 'N Bastert' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 16x24 cm (met lijst: 38x48 cm)

Conditie: afschaving aan de randen, ouderdomscraquelé en enig oppervlaktevuil.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100