Lot 184
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Niek van der Plas (1954)

Het Leidseplein, Amsterdam

gesigneerd 'van der Plas' (rechtsonder) en gesigneerd en getiteld (achterzijde)

olieverf op paneel, 23x29 cm (met lijst: 41x47 cm)

Conditie: zeer goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300