Lot 185
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Niek van der Plas (1954)

Een winters riviergezicht in Warmond

gesigneerd 'van der Plas' (rechtsonder) en geannoteerd 'Warmond' (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 16,5x22,5 cm (met lijst: 35x41 cm)

Conditie: zeer goed.

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180