Lot 164
Indonesian Art Sale 2018
Ida Bagus Sujendra (20e eeuw) (retour dd 31-08-2020)

Rama and his brother Lakhsmana/Rama en zijn broer Lakhsmana

geannoteerd en gesigneerd 'Semester I nama: Id B. Sujendra. ssr Y '. (in potlood rechtsonder)

gewassen inkt op papier, 30x20 cm (met lijst: 55x43 cm)

Conditie: waterschade, vergeeld papier, bruine vlekjes, verder goed

€ 200,00
€ 300,00