Lot 4
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
J.A.E.W van Rappard (19e eeuw)

Le Repos du Vieillard

gesigneerd en gedateerd 'J:A:E:W:v:Rappard.' (rechtsonder) en 'Arnhem le 24 Fevrier 1809'

houtskool op papier, 43x39 cm (in passe-partout: 65x55 cm)

Conditie: foxing (middenrechts), vlek (linksboven en linksmidden), verkleuring van papier, verder in goede staat