Lot 3041
Najaarsveiling 2014
Een blauw wit klepkan met verguld montuur, Kangxi

Kangxi, gemerkt met yu

met s-vormig oor en sneb en met een decor van dames en bloemenmanden, het deksel met geldmotief, het vergulde montuur met gehelmde figuur.

H 15,5 cm

chips on handle and spout, hairline and small firing imperfection in the body.

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600