Lot 88
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Toegeschreven aan Henri Leys (1815-1869)

Vrouw met vergulde bokaal in voornaam Antwerps binnenhuis

olieverf op paneel, 33x25,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00