Lot 6603
Oktober veiling 2014
Constance Wibaut (1920-2014)

16 diverse tekeningen en aquarellen, voornamelijk naakten

deels gesigneerd

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60