Lot 44
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018

Willem Witsen (1860-1923)

Amsterdamse Gracht in de Winter

gesigneerd in potlood 'Witsen' (rechtsonder)

ets (eerste staat), 33x40 cm (zonder lijst)

Conditie: vlek middenonder, verder in goede staat

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400