Lot 11
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Schepen in de haven

olieverf op paneel, 17x24,5 cm (in lijst: 33x40,5 cm)

Conditie: craquelé, minieme kleurverlies aan de randen, oppervlakte vuil, verder in goede staat