Lot 2646
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
7 Chinees porseleinen imari kommen

Qianlong, 18e eeuw, China

Gedecoreerd met pioenrozen en rotsen.

D 20 cm.

2 in goede conditie. 4 zwaar beschadigd, 1 met haarlijn. Randschilfers.

€ 600,00
€ 800,00