Lot 1151
Twee Weens bronzen olifanten

Begin 20e eeuw, beide gemerkt "geschützt".

Een mannelijke en een vrouwelijke olifant, in natuurlijke kleuren beschilderd en met ivoren slagtanden. Eén slagtand afgebroken en ontbrekend. (2)

L 16 and 10 cm.

Enkele beschadigingen. Eén slagtand afgebroken en ontbrekend.

€ 500,00
€ 600,00