Lot 1148
Een Weens bronzen aap

Begin 20e eeuw..

De zittende aap met een menselijke schedel in de handen, beschilderd in natuurlijke kleuren en op een stenen basement.

H 14 cm (totaal)

Lichte beschadigingen van de beschildering.

€ 450,00
€ 550,00