Lot 1147
Een Weens bronzen briefopener

Begin 20e eeuw, gemerkt met cirkel.

Bekroond door een uilenpaar op een boomstronk, beschilderd in natuurlijke kleuren.

L 35 cm.

Lichte beschadigingen van de beschildering.

€ 300,00
€ 500,00