Lot 1226
Joseph Witterwulghe (1883-1967)

Eerste helft 20ste eeuw, gesigneerd.

Een bronzen sculptuur van een vrouw die een kruiwagen voortduwt met daarin hooi en een slapend kind, op een marmeren basis.

31x27x12 cm

€ 500,00
€ 600,00